За виходом фрегата США в Чорному морі стежив російський корабель – українські прикордонники

Фото з вільних джерел

Прикордонники зафіксували присутність у Чорному морі корабля Російської Федерації. Він перебував за межами територіального моря України та слідкував за рухом фрегата берегової охорони США Hamilton, який вийшов з порту Одеси.

Про це розповіла речниця морської охорони Держприкордонслужби Наталя Гуменюк, повідомляє Суспільне. Новини.

За її словами, російське судно супроводжувало вихід з українських територіальних вод корабля берегової охорони США Hamilton, який брав участь у спільних навчаннях поблизу Одещини. “Через певний час” корабель РФ також вийшов з зони спостереження, тобто перебував не в територіальному морі України.

Назву судна Наталя Гуменюк повідомити не змогла. Речниця додала, що порушень державного кордону з боку російського корабля військові не зафіксували.

Водночас у коментарі виданню "Укрінформ" Гуменюк розповіла, що це був ракетний корвет "Павло Державін". Корабель помітили на відстані 19 миль на схід від міста Чорноморськ, що в Одеській області.

Нагадаємо, 9 травня українські прикордонники зафіксували присутність трьох російських прикордонних кораблів, що стежили за спільними тренуваннями флоту США та України. Вони намагалися штучно звузити зону маневру для кораблів та ігнорували заклики вийти на зв'язок.