Вакцинація від Сovid-19 у 50 країнах світу: які проблеми виникли після щеплень (Відео)

Як повідомляє «Українська правда», вакцинацію розпочали щонайменше 50 країн.

Більшість із них використовує вакцину Pfizer/BioNTech. У світі роблять щеплення 10 різними вакцинами. Деякі з них вже схвалені для екстреного або й повного використання – попередньо вони продемонстрували ефективність до 95%.

Всього дослідники тестують 63 вакцини в клінічних випробуваннях на людях, а 172 вакцини перебувають ще на доклінічній стадії дослідження (тестуються на тваринах).

Україна закупила вакцину CoronaVac у китайського виробника Sinovac Biotech. Дані щодо її ефективності різняться: в Індонезії кажуть про 65%, у Туреччині – про 91,25%.

У найближчі місяці Україна планує отримати близько 10 млн доз вакцини: 1,9 млн – від китайської Sinovac Biotech і 8 млн від глобального механізму COVAX.

Як повідомила помічник гендиректора ВООЗ Маріандже Сімао, ВООЗ має намір за допомогою механізму COVAX скоригувати ситуацію – щоб вакцинація почалася і в країнах з низьким рівнем доходу. За її словами, це відбудеться не в січні, а, ймовірно, в лютому. Данія — серед лідерів за швидкістю щеплень. Однак, в деяких державах виникли проблеми після вакцинації.

Більше це у сюжеті “Вікна-Новини”: