У світі продовжили санкції проти Росії: що про це відомо

Рада Європейського Союзу продовжила до 15 березня 2021 року санкції проти Росії, запроваджені через порушення нею суверенітету і територіальної цілісності України.

“Сьогодні Рада вирішила продовжити санкції, спрямовані проти осіб та утворень, які продовжують підривати або загрожувати територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України, ще на 6 місяців — до 15 березня 2021 року”, — повідомили у пресслужбі Ради Європи.

Рішення набуде чинності 11 вересня. Зазначається, що в межах санкцій передбачені як обмеження поїздок, так і заморожування активів. Вони застосовуються до 175 осіб та 44 юридичних осіб.

Санкції також передбачають заборону на імпорт до ЄС товарів із Криму, інвестиції в бізнес на анексованому півострові, експорт товарів і технологій у сфері транспорту, телекомунікацій та енергетики до Криму, а також заборони на польоти на півострів та захід кораблів до кримських портів.

  • 30 липня Європейський Союз уперше запровадив санкції проти осіб та установ з Росії, Китаю і КНДР через організовані ними кібератаки.
  • Американська розвідка стверджує, що російські спецслужби активно використовують англомовні сайти для поширення дезінформації про коронавірус.