У Пакистані катастрофа через потяги: десятки загиблих, сотні – в пастці вагонів (Фото)

(Photo by SHAHID ALI/AFP via Getty Images)

Уранці 7 червня на півдні Пакистану зіткнулися два пасажирських потяги. За наявними даними, через катастрофу загинули понад 40 людей.

Як повідомляє CNN, трагедія сталася поблизу міста Готкі, розташованого у провінції Сінд. Катастрофи зазнали потяги компаній Sir Syed Express та Millat Express.

За даними соціальної організації Edhi Rescue Services, жертвами катастрофи стали щонайменше 45 людей. При цьому телеканал Samaa TV повідомив про 43 загиблих та близько сотні поранених. Своєю чергою, місцеве видання ARY News заявило про щонайменше 50 жертв трагедії. При цьому частина пасажирів опинилася в пастці всередині понівечених вагонів.

(Photo by SHAHID ALI/AFP via Getty Images)

Прем'єр-міністр Пакистану Імран Хан висловив співчуття жертвам аварії потягу і повідомив, що наказав провести всебічну перевірку безпеки залізниць. Він також попросив міністра залізниць забезпечити пораненим медичну допомогу і підтримку сім'ям загиблих.

Міністр залізниць Азам Хан Сват заявив, що наказав провести розслідування причин аварії, а представник міністерства повідомив, що його попередні результати мають з’явитися протягом 24 годин.

Міністр закордонних справ України висловив співчуття Пакистану через трагедію.

"Глибоко засмучений загибеллю людей і стражданнями, спричиненими смертельним зіткненням потягів у південній провінції Пакистану Сінд. У ці важкі години я думаю про близьких жертв", – написав він у Twitter.

За даними МЗС, серед постраждалих у катастрофі громадян України немає.

"За попередньою інформацією, громадян України немає серед постраждалих", – повідомили у пресслужбі міністерства.

Як зазначає CNN, залізниця Пакистану має вкрай низькі показники безпеки. Останніми роками тут сталася низка смертельних аварій, які є свідченням застарілості інфраструктури та недотримання стандартів безпеки.