У Чехії ресторатори зуміли легально обійти закон та працювати в режимі локдауну (Відео)

Як легально обійти закон та працювати в режимі локдауну.

Про це розповіли “Вікна Новини.”

Читайте також: Польща назвала умову, за якої українці можуть в’їжджати до країни без карантину

Чеські ресторатори знайшли спосіб легально працювати в умовах жорсткого локдауну.Заклади громадського харчування відчинені для відвідувачів, але влада не може з цим нічого зробити.

Уряд Чехії погодив у середу, що з 27 грудня країна повертається до жорстких карантинних обмежень, які відповідають 5, вищому, рівню епідеміологічної небезпеки (PES).

Про це повідомив на брифінгу 23 грудня міністр охорони здоров’я Чехії Ян Блатни, передає власний кореспондент Укрінформу.

«У неділю переходимо до 5 ступню PES», – сказав міністр.

Це передбачає, зокрема, комендантську годину (заборону виходу з дому) – з 21.00 до 05.00. Магазини, окрім тих, що торгують найнеобхіднішим, будуть закриті. Ресторани не зможуть продавати навіть з вікон видачі, можлива лише доставка додому.

Із 4 січня до шкіл повернуться лише учні 1 і 2 класів, решта вчитимуться дистанційно. Обмеження діятимуть до 10 січня. За даними МОЗ Чехії, 22 грудня в країні зафіксували 10 821 новий випадок інфікування коронавірусом. Загалом у республіці з початку пандемії захворіли 646 212 людей. Актуально хворими вважаються 88 772 людини, у лікарнях наразі перебувають 4 782 пацієнтів.