“Це не ва-банк” – політолог про те, чому політика Лукашенка “може тягнути на державний тероризм”

Олександр Лукашенко

Як заявив в ефірі програми “Сьогодні День” на телеканалі “Україна 24” політолог Дмитро Васильєв, дії білоруського керівництва, яке затримало колишнього головного редактора телеграм-каналу NEXTA Романа Протасевича, можна розцінювати як державний тероризм.

Відповідаючи на запитання, чи можна вважати, що Білорусь пішла ва-банк, Васильєв відповів:

“Це не ва-банк, це насправді продовження політики Олександра Лукашенка. Він невизнаний президент у Європі й цивілізованому світі, зокрема Україна не визнала його обраним президентом… І тепер під загрозою громадяни інших країн, власність іншої країни й фактично міжнародна компанія іншої країни. Дійсно, цей прецедент надзвичайно небезпечний, і насправді може тягнути на державний тероризм”.

Також політолог висловив сподівання про те, що санкції, які будуть зараз впроваджуватися Заходом, "будуть дуже боляче бити по верхівці Білорусі, зокрема по Лукашенку", але при цьому цивілізований світ залишатиметься відкритим для білоруських громадян.

"Заява цього юнака, якого затримали, про те, що йому загрожує смертна кара, говорить про те, що Білорусь небезпечна для життя людини", - наголосив він.

Васильєв також висловив сподівання, що Україна приєднається до санкцій проти Білорусі, які запровадить Захід.