Трамп ніяк не заспокоїться: суддя оголосив про догану адвокатам чинного президента США

Дональд Трамп

За офіційною інформацією, перевага Байдена над Трампом склала всього 12 284 голоси  У Джорджії вручну перерахували всі голоси за Байдена і Трампа. Перевага Байдена у Джорджії – 12 тисяч голосів.

Чинного главу Білого дому така ситуація не влаштовує. Команда Трампа наполягає на ще одній перевірці бюлетенів у Джорджії – з узгодженням підписів. Про це інформує CNN.
Ручний перерахунок у Джорджії розпочали після того, як у штаті “загубили” понад 2,5 тисячі голосів.

Зазначимо, що перемога демократа Джо Байдена в Джорджії є історичною, адже вперше за майже 30 років у цьому штаті переміг не республіканець.
За нового главу Білого дому американці голосували 3 листопада. Висуванець від Демократичної партії Джозеф Байден здобув 306 голосів виборників, його конкурент – республіканець Дональд Трамп – лише 232.
Чинний президент США заявив про фальсифікації та відстоює свою начебто перемогу у суда.
У США федеральний суддя відхилив позов президента Дональда Трампа до виборчої комісії штату Пенсильванія з вимогою переглянути результати голосування в цьому штаті. Постанова суду, ухвалена 21 листопада, стала останнім ударом по чинному президенту, який намагається змінити результат президентських виборів, повідомили агенції Associated Press і Reuters.

Головними аргументами юристів Трампа стало те, що виборчі комісії штату неправильно порахували бюлетені, отримані поштою. Юристи чинного президента також стверджували, що спостерігачі від Республіканської партії не були допущені до процедури підрахунку голосів.

Суддя Метью Бренн ухвалив, що аргументи Трампа в цій справі були безпідставні, спекулятивні і не підкріплені доказами. Суддя також оголосив про догану адвокатам Трампа.