“Свободу Міші!”: у Тбілісі влаштували багатотисячну акцію на підтримку Саакашвілі

У центрі Тбілісі організували багатотисячну акцію з вимогою звільнити експрезидента Грузії Міхеіла Саакашвілі, якого ув’язнили 1 жовтня.

Як повідомляє “Грузія online”, на акцію, організовану Єдиним національним рухом (ЄНР), вийшли понад 50 тисяч осіб. Зазначається, що кілька десятків тисяч людей приїхали у Тбілісі з інших регіонів. Вони скандували “Свободу Міші!”.

Акція почалася з того, що гендиректор опозиційного каналу “Мтаварі” та один з адвокатів Саакашвілі Ніка Мелія прочитали послання політика. Саакашвілі закликав населення країни до примирення й об’єднання. Він також закликав прихильників опозиції 30 жовтня проголосувати за кандидатів від ЄНР, які за підсумками голосування на місцевих виборах вийшли у другий тур.

"Зараз не час розділятися ні за якими ознаками, ні за партійними, ні за якимось іншими. Настав час звільнити Грузію, і найнеобхідніше сьогодні для цього – єдність, важливо усвідомити, що наше суспільство, країна, потребують великого примирення", – йдеться у посланні Саакашвілі.

Він також закликав відмовитися від помсти та реваншу. Після цього на акції виступили прихильники опозиції, які розкритикували уряд правлячої партії "Грузинська мрія" та вимагали звільнення Саакашвілі.