Саудівська Аравія відкриває пряме авіасполучення з Україною: що про це відомо

Лоукостер з Саудівської Аравії Flynas розпочинає прямі рейси до України, тим самим вперше встановлюючи пряме авіасполучення між країнами. Раніше для перельоту потрібен був трансфер через Туреччину або ОАЕ.

Про це повідомила 31 травня пресслужба Міністерства інфраструктури України у Facebook.

“На український ринок виходить нова авіакомпанія з Саудівської Аравії. Регулярне авіасполучення забезпечуватиме авіакомпанія Саудівської Аравії Flynas”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що раніше Україна не мала регулярного прямого авіасполучення з Саудівською Аравією. Для здійснення перельоту був потрібен трансфер через Стамбул, Доху або Дубай.

З нагоди відкриття авіасполучення міністр інфраструктури України Олександра Кубраков 31 травня зустрівся з головним виконавчим директором компанії Flynas Алмоганною Бандерою.

"Кожне нове авіасполучення – це, перш за все, нові можливості для розвитку бізнесу, туризму та інтеграції України до світових ринків. Саме тому збільшення регулярних напрямків прямого авіасполучення – серед пріоритетів міністерства. Ми прагнемо, щоб Україна стала великим міжнародним авіахабом, і такі кроки роблять нас ближчими до цієї мети", – заявив Кубраков.

У міністерстві зазначили, що Flynas – провідний лоукостер Саудівської Аравії, із парком в 30 літаків: "Авіакомпанія виконує понад 1200 рейсів щотижня за 35 внутрішніми та міжнародними напрямками".

Також там додають, що щороку протягом останніх 5 років Flynas "визнавали найкращим лоукостом Близького Сходу". Нещодавно авіаперевізник уклав угоду з Airbus про придбання 120 нових літаків загальною вартістю 8,6 млрд доларів.

  • У середині травня уряд Саудівської Аравії вирішив частково послабити заборону на міжнародні поїздки та дозволити виїзди за кордон громадянам, які вакцинувалися від захворювання.
  • На початку травня Саудівська Аравія планувала з 17 травня відкрити кордони та зняти обмеження на подорожі своїх громадян до інших країн.
  • Україна з 26 травня припинила авіасполучення з Білоруссю.
  • Лоукост SkyUp пояснив чому не літатиме з Запоріжжя до Львова і Одеси.