“Неспокійна Білорусь”: у Мінську затримують демонстрантів (Відео)

Громадяни Білорусі біля різних посольств у світі закликали нинішнього президента Олександра Лукашенка піти у відставку.

Білоруси вигукували “Йди геть!” і “Живе Білорусь” біля посольства у Москві.

Також протест влаштували білоруського виборці у Санкт-Петербурзі.

Про це повідомляє Telegram-канал Tut.by. Повідомляється про сутички на перетині проспектів Машерова і Переможців між протестуючими й ОМОНом. “Як повідомляють очевидці, силовики вистрибують з автозаків і затримують людей. Люди кричать: “Геть!”, “Наш дім — Білорусь!”. Гул стоїть по всьому проспекту”, – йдеться у повідомленні.

Очевидці кажуть, що в районі проспекту Переможців у Мінську використовують світлошумові гранати. За повідомленнями ЗМІ, серед протестувальників є поранені. Люди почали відбивати затриманих в ОМОНу.

  • У Білорусі оприлюднено результати провладного “національного екзитполу”, згідно з яким нинішнього президента Олександра Лукашенка нібито підтримали 79,7% виборців.
  • У Мінську жителі мікрорайону “Лебединий” не могли проголосувати на виборах президента, вони були змушені стояти у чергах більше чотирьох годин. У Києві білоруси стоять у черзі, щоб проголосувати на виборах.
  • Дружина незареєстрованого кандидата у президенти Білорусі Валерія Цепкала Вероніка виїхала у Москву, де вже проголосувала на виборах.
  • 65-річний Олександр Лукашенко керує країною вже 26 років. Жодні президентські вибори (2001, 2006, 2010, 2015 років), окрім перших (1994 року), не були визнані вільними і справедливими на міжнародному рівні.