“Люди вбиті горем”: у Північній Кореї занепокоєні, що Кім Чен Ин помітно схуд

Кім Чен Ин

Північнокорейське телебачення визнало, що лідер КНДР Кім Чен Ин помітно втратив вагу, чим викликав занепокоєння у мешканців країни.

Як повідомляє південнокорейська агенція Yonhap, нещодавно на центральному телебаченні КНДР з’явилося інтерв’ю з одним з мешканців країни, в якому він висловив стурбованість зовнішнім виглядом Кім Чен Ина.

“Люди були дуже вбиті горем, побачивши, що шановний генеральний секретар виглядає схудлим. Всі говорять, що вони плакали”, – заявив північнокореєць.

Чутки про проблеми зі здоров'ям Кім Чен Ина поширилися торік, коли він пропустив низку важливих заходів, включаючи святкування дня народження першого північнокорейського вождя, його покійного діда Кім Ір Сена. Південнокорейські ЗМІ повідомили, що лідер КНДР переніс операцію на серці і перебуває у важкому стані. Однак влада КНДР ці чутки заперечувала.

  • На початку червня 2021 року Кім Чен Ин вперше за місяць з'явився на публіці, провівши засідання Політбюро восьмого Центрального комітету Трудової партії. ЗМІ помітили, що на фотографіях з цього засідання він виглядає помітно схудлим.
  • 18 червня лідер Північної Кореї Кім Чен Ин заявив, що його країні необхідно готуватися як до "діалогу", так і до "конфронтації" із США.