Лауреатки Оскара звинуватили відомого продюсера у сексуальних домаганнях (Відео)

вайнКар’єра одного з найвідоміших продюсерів Голівуду завершилася через секс-сканда. Відомі актриси звинуватили Гарві Вайнштейна у сексуальних домаганнях.

Виявилося, що за 30 років через приниження в його готельних номерах проходило більше десятка жінок, і це лише ті, що вже насмілилися про це сказати.

Анджеліна Джолі, Гвінет Пелтроу, Міра Сорентіно і ще більше десятка інших жінок, серед яких акторки, режисерки та навіть журналістки – усі вони в різні роки стали жертвами сексуальних домагань Вайнштейна.

Нагадаємо, 5 жовтня газета The New York Times опублікувала інтерв’ю актриси Ешлі Джадд, в якому та розповіла про сексуальні домагання з боку Харві Вайнштейна. Після цього рада директорів The Weinstein Company повідомили продюсеру, що його робота з The Weinstein Company завершена. Пізніше про сексуальні домагання з боку Вайнштейна також розповіли і інші зірки Голівуду.

10 жовтня дружина Вайнштейна Джорджина Чапман повідомила про розрив стосунків зі своїм чоловіком у зв’язку з секс-скандалом.

Подробиці у сюжеті ТСН