“Дякую за ваші молитви”: Трамп вперше після хвороби вийшов на публіку

Президент США Дональд Трамп вперше після повернення з лікарні, в якій його лікували від коронавірусу, вийшов на публіку та заявив, що готовий надати антитіла хворим, але ліків не приймає.

“Хочу сказати, що почуваюся чудово. Дякую всім за ваші молитви”, – заявив він під час виступу перед своїми прихильниками з балкона Білого дому.

Окрім того, президент США заявив, що перестав приймати ліки.

“Я не приймаю ніяких ліків вже, напевно, 8 годин. Це змушує мене почуватися добре. Я не люблю ліки. Ми майже закінчили (лікування – ред.) і тепер побачимо, як все буде”, – зазначив Трамп.

Трамп також підтримав експериментальні лікування від фармацевтичної компанії Regeneron.

"Антитіла? Я думаю, що ви повинні бути захищені десь від двох до чотирьох місяців, а може і більше, я не знаю. Якщо вони хочуть, щоб я це зробив (надав плазму для лікування хворих COVID-19, - ред.), я це із задоволенням зроблю", - розповів він.

  • Понад 100 тисяч доларів коштувало лікування від коронавірусу президента США Дональда Трампа.
  • 2 жовтня стало відомо, що президент США Дональд Трамп та його дружина Меланія захворіли на COVID-19 та пішли на карантин.
  • Трампа доправили до лікарні через добу після підтвердження у нього коронавірусу. Однак він продовжить керувати країною.
  • Низка американських ЗМІ повідомили, що Трампу через проблеми з диханням перед його госпіталізацією давали додатковий кисень в Білому домі.
  • Лікар Шон Конл повідомив, що хворого на COVID-19 президента США лікують дексаметазоном, стероїдом, який призначають пацієнтам з важким або критичним станом в результаті COVID-19, щоб поліпшити функцію легенів.
  • 6 жовтня президента США Дональда Трампа виписали з Національного військового медичного центру імені Волтера Ріда. Він повернувся до Білого дому та закликав не боятися COVID-19. Медики такій поведінці обурилися.