Білоруський військовий опустив щит: реакція людей вражає (Відео)

Білоруський військовий орустив щит перед протестуючими.

Відео розщено у мережі ютубу. Реакція людей неоціненна. Дописувачі коментують: “Який молодець: не пішов проти свого народу”. Інші застерігають: “Ох і несолодко йому тепер буде: з державної служби поженуть, правда, візьмуть приватники такого захисника”. Зазначимо Нарередодні Лукашенко дав наказ посилити військову охорону в Білорусі.

  • З 9 серпня у Білорусі тривають масові акції протесту у зв’язку з результатами виборів, за якими у чинного президента Олександра Лукашенка 80,1% голосів, а у його опонентки Світлани Тихановської — 10,1%.
  • Європейський Союз не визнав результати виборів президента Білорусі та пообіцяв накласти санкції на відповідальних за фальсифікації та насильство.
  • Президент Володимир Зеленський вважає, що президенту Білорусі Олександру Лукашенку слід провести нові вибори з міжнародними спостерігачами. При цьому він заявив, що Україна не буде втручатися у білоруські вибори.
  • Лукашенко застеріг білорусів від сценарію України, яка, за його словами, “стоїть на колінах”. Також він заявив, що Україна, як і інші країни, “наказала провести нові вибори” у Білорусі. Офіс президента України порадив білоруській владі “поважати право своїх співгромадян на життя, здоров’я та свободу.”
  • У посольстві України в Білорусі повідомили, що двосторонні контакти між країнами перебуватимуть “на паузі