130 ракетних ударів по Тель-Авіву, Ізраїль у відповідь обстрілює Палестину (Відео)

Представники палестинського руху ХАМАС випустили в бік ізраїльського Тель-Авіва 130 ракет.

Система “Залізний купол” перехоплює ракети над Тель-Авівом і центральною частиною Ізраїлю. Поодинокі ракети все ж руйнують місто. Одна із ракет влучила у цивільний автобус, постраждали 18 осіб. 

Про це йдеться в повідомлення на сторінці Армії оборони Ізраїлю в Twitter. “За допомогою наших винищувачів, а також Служби безпеки ми ліквідували ключові фігури розвідки ХАМАС: Хасана Кауджі, главу відділу безпеки військової розвідки ХАМАС, і його заступника Ваіля Ісу, начальника відділу контррозвідки”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, там зазначили, що у відповідь на сотні ракет за останні 24 години ізраїльська армія вразила низку значних терористичних цілей і терористів по всьому сектору Газа. "Це стало нашим найбільшим ударом з 2014 року. В даний час ми завдаємо ударів по більшій кількості терористичних цілей в Газі", - говориться в повідомленні.

"Схоже, наша розвідка краща", - прокоментували свій успіх в армії Ізраїлю.

Ізраїльські сили заявили, що знищили командира протитанкового ракетного підрозділу ХАМАС Іяда Фатхі Фаїк Шаріра. Він відповідав за запуск протитанкових ракет по Ізраїлю

"В даний час наші літаки завдають ударів по додаткових терористичних цілях в Газі", — говорять в Міноборони країни.

Крім того, ЦАХАЛ завдав прицільного удару по командиру палестинців Самах Абед аль-Мамлюк та іншим високопоставленим членам його підрозділу.

В результаті обстрілу з боку Ізраїлю в Секторі Газа звалилося висотна будівля. Про це повідомляє радіостанція Dunya Al Watan. Про жертви в результаті руйнування поки не повідомляється.

Країни обмінюються шквальними ракетними обстрілами і невідомо, чим загострення цього конфлікту закінчиться для обох країн та і усього світу...