“Все, що ми могли б накопичити – вистрілюємо за день”: Арестович про тривалість війни в Україні

Олексій Арестович

Росія намагається виснажити Збройні Сили України, щоб не дати їм накопичити в потрібній кількості західну зброю.

Про це заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович в ефірі 24 каналу. За його словами, через це “все, що ми могли б накопичити – вистрілюємо за день”.

Арестович переконаний, що затягування з боку РФ не тільки тягне труднощі з контрнаступом ЗСУ, але і буде повільно виснажувати українську економіку і військові сили.

За його словами, ситуація на фронті дійсно важка. Якщо дивитися на неї очима простого солдата - дійсно важко втрачати побратимів і маневрувати між постійними артилерійськими та авіаційними обстрілами.

"Це і заважає нам зібрати сили для контрнаступу. Такої небезпеки, як була на початку війни, вже не буде. Але доведеться воювати довго і зупиняти ці всі наступи, - зазначив він.

"Я вважаю, що ленд-ліз від Америки переможе російські спроби. Але це точно може тривати місяцями, тому потрібно налаштовуватися, що конфлікт буде довгим і кривавим. Однак якщо дивитися на загальну лінію фронту і проводити проекцію на війну по всій країні, то росіяни не досягають мети цієї операції, щонайменше", - запевнив він.