“Воював на сході України у 2014”: у бою за Київ загинув військовий льотчик, миротворець у Лівії та Конго (Фото)

У бою за Київ загинув військовий льотчик, який був миротворцем у Лівії та Конго і (Фото)

Захищаючи Київ, у бою загинув військовий пілот Олександр Мариняк, який встиг побувати миротворцем у Лівії та Конго і відвоювати на сході України у 2014 році.

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук сповістив його товариш Василь Мулик.

Олександр Мариняк

"Це - Олександр Мариняк. Всі звали його Марик. Ми з ним пережили безліч пригод.Купалися в атлантичному океані, пили розведений спирт, пальоний джин та віскарь, літали чорт-зна де, дратували командирів та начальників, курили у невстановлених місцях.

Марик літав на своїй улюбленій "двадцятьчетвірці" у Ліберії та Конго, трощив сєпарню у 2014-му на Сході. Саме Марик вів за собою ланку Ми-24 над Хрещатиком на минулорічному параді до Дня Незалежності.

Він був закоханий у небо та авіацію. І єдине, що він любив більше - це своїх дітей та дружину.

Марик звільнився з лав Збройних Сил минулої осені. Вислуга, пенсія, все нормально. Влаштувався у авіацію національної поліції, почав літати на Н-145. Потім було 24 лютого.

І Марик повернувся у бригаду. І сів у кабіну своєї улюбленої "двадцятьчетвірки". І гасив моSSкальських покидьків.

8-го березня вертоліт підполковника Мариняка під час виконання бойового польоту був збитий під Києвом. Екіпаж загинув. Разом з Сашком поклав своє життя льотчик-оператор капітан Іван Беззуб. Сьогодні Сашка поховали у Бродах. Олександр Мариняк. Марик. Воїн. Офіцер. Льотчик. Батько. Чоловік. Син. Брат. Друг. Мені бракує слів. Вічного польоту, друже!",- ідеться у повідомленні.