“Не бійтеся Путіна”, – Порошенко про погрози РФ щодо ядерної атаки

Петро Порошенко

Український політик переконаний, що Путін блефує, коли погрожує ядерною зброєю

Народний депутат України, очільник “Європейської Солідарності” Петро Порошенко з’явився в ефірі американського телеканалу MSNBC, де вкотре розповів про злочини Росії і її диктатора Путіна.

 П’ятий президент України прокоментував російські погрози застосувати ядерну зброю. За його словами, це ядерний шантаж перетворює РФ на другу КНДР. Зазначимо, в ефірі американського телебачення Порошенко звернувся до Путіна, Лаврова й інших російських “діячів”: “Не намагайтеся сховати свою варварську війну в Україні за погрозами ядерною війною. Всі у світі знають, що саме ви розпочали весь цей жах”.

 "Мені відомо лише про дві країни в світі, які загрожують світові ядерною війною. І назви цих країн Північна Корея та Росія. Сьогодні ми спостерігаємо за покроковою трансформацією Росії в Північну Корею. Адже в світі нема іншої країни, яка б говорила про ядерну війну з позиції її можливості".

 "Він хоче залякати нас, щоб ми в Україні здалися. А тому відповідь моя є дуже простою – не бійтеся Путіна. Не довіряйте Путіну та його погрозам. Він блефує. Адже він розуміє, що наслідки точно будуть", – переконаний він.

Порошенко нагадав, що у січні 2022 року 5 ядерних держав погодили спільну заяву, в якій наголосили, що в ядерній війні не може бути переможців, і тому вона неприпустима.

"Чи слід нам розуміти, що навіть тут, як і у випадку з Будапештським меморандумом, Росія порушує своє слово? Це є додатковим підтвердженням того, що Путіну віри нема. Не вірте Росії, але й не бійтеся її", – наголосив нардеп.