Зловмисники намагались викрасти мідну покрівлю з історичної будівлі у центрі Києва: їх затримано (Відео)

фото: Вікіпедія

Мова про багатоповерховий будинок на Андріївському узвозі, відомий як “Замок Річарда Левове серце”, побудований у 1902-1904 роках у стилі англійської готики на схилі гори, через що й дістав свою народну назву. Правоохоронці затримали двох молодих людей, які намагалися вкрасти мідні листи покрівлі з цього будинку.

“В районі вулиці Боричів Тік поліція затримала двох вандалів, які завдали шкоди “Замку Річарда”, що на Андріївському узвозі. Молодики хотіли “заробити” грошей, обдираючи мідні листи з даху будівлі. Поцупити не встигли, їх упіймали за гарячими слідами. Ймовірно, що це ті ж “діячі”, які кілька місяців тому подібним чином спотворили огорожу Андріївської церкви”, — повідомив міський голова Віталій Кличко.

Мер Києва зазначив, що будівля перебуває в приватній власності, і правоохоронці наразі чекають на її власників або їхніх представників, щоб зафіксувати претензії потерпілої сторони.

“Переконаний, вандали повинні понести відповідальність за законом. А також відпрацювати на благо міста. Обсяг громадських робіт ми забезпечимо. Як це було у випадку з вандалом на Алеї художників!”, — написав Кличко.

Докладніше – у відео зі сторінки фейсбук Віталій Кличко: