Жителька Миколаївщини народила у власному автомобілі, не доїхавши до пологового будинку (Відео, фото)

фото: Патрульна поліція

Тому пологи довелось приймати її чоловікові. А допомагали йому патрульні поліцейські. Для них це теж був перший досвід.

Чоловік із жінкою, на власній автівці їхали із селища Засілля до Миколаєва, у пологовий будинок. Не доїхавши до міста, зупинились. Чоловік попросив допомоги у патрульних, які були поруч та сам прийняв пологи в дружини.

Полісмени Дмитро Рак та Андрій Гладченко жартома говорять, надавати домедичну допомогу їх навчали, а от приймати пологи ні, інформує Суспільне.

Дмитро Рак та Андрій Гладченко – поліцейські. Фото: Суспільне

“Ми виконували службові обов’язки, до напарника підійшов чоловік та запитав, чи вміємо ми приймати пологи в жінки. Не кожен день задають таке питання. А точніше не кожен рік, за 5 – 10 років несення служби таких питань і ситуацій не відбувалося”, – каже поліцейський Дмитро Рак.

Поліцейські викликали швидку допомогу та принесли аптечку. Карета швидкої допомоги на місце приїхала коли жінка вже народила.

“Дитинка така рожева, гарненька. Пуповину папа перерізав. Ми на ношах, жінку завезли в пологовий будинок. Ні кровотеч, нічого не було. Передали акушерам і далі вони з нею займалися”, – каже заступниця головного лікаря з оперативної і медичної роботи Служби екстреної медичної допомоги Ірина Донець.

У пологовому будинку про стан породіллі не розповідають. Нам вдалося зв’язатися з родичкою сім’ї Наталією Безбожною. Дівчина сказала, що спілкуватися ні мати, ні тато новонародженої дитини з представниками ЗМІ не хочуть.

Докладніше – у репортажі журналістів Суспільне Миколаїв: