Жителі однієї з ОТГ, що на Прикарпатті, перекрили дорогу: вимагають від влади відремонтувати автошлях (Відео)

фото: Суспільне Карпати

Близько п’ятдесяти людей вийшли на дорогу регіонального значення Р-38 “Богородчани-Гута”, що на Прикарпатті. Жителі чотирьох сіл Дзвиняцької ОТГ Богородчанського району вимагають ремонту двох відрізків шляху, що йдуть через їхні села – Космач, Дзвиняч, Креховичі та Росільна.

Жителі чотирьох сіл колами ходять пішохідним переходом, через що автомобілі з обох боків змушені розвертатися та їхати в проїзд.

Перед пішохідним переходом стоїть плакат, на якому написано номери телефонів обласної державної адміністрації. Учасники перекриття радять водіям, які хочуть проїхати, телефонувати та розпитуватися про об’їзд.

10 днів тому підрядники розпочали ямковий ремонт дороги Росільна-Надвірна, розповідає староста Космача Ганна Вітюк. Натомість, за дорогу Дзвиняч-Креховичі так і не взялися.

Голова Дзвиняцької ОТГ Микола Волочій на зустрічі з громадою сказав, що роботи обіцяли розпочати завтра.

У телефонному коментарі Суспільному заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик підтвердив, що попередньо ремонт мав початися у четвер, проте зараз ситуація може змінитися.

Протестувальники обіцяють стояти, поки не приїде техніка. За їхніми словами, ремонтні роботи мали розпочати ще 15-го серпня.

Подробиці - у репортажі журналістів Суспільне Карпати: