В Ужгороді відкрилась виставка картин місцевих художників на карантинну тематику (Відео)

фото: Суспільне Закарпаття

Вона так і називається – “Життя в карантині”. Півсотні своїх картин представили 49 закарпатських художників, пише Суспільне.

Відкрили виставку сьогодні в галереї “Ужгород”. Про це розказав організатор заходу Микола Шете.

За його словами відвідувачів на презентації не запрошували. Вони зможуть прийти оглянути експозицію в інші дні.

Владислав Габда намалював картину «Гілка сакури» на початку карантину у березні. Розповів, що хотів передати на полотні контраст розквіту природи та почуттів людей, які переживали пандемію.

«Моя ідея була в тому, щоб передати людям, що настав час задуматися, і жити як ми жили не можна. Настав час радіти природі, берегти її, інакше, все може стати лише темрявою», — сказав художник.

Художник Антон Ковач представив на виставці «Життя без карантину» натюрморт. За словами художника, такий жанр зручний тим, що все, що митець хоче зобразити – є в нього під руками.

«Все, що зображено у моїй роботі, все воно з мого саду. Я маю можливість не ходити на базар за квітами, а свої власні квіти, які мене радують у дворі, використані. Кольорова гама у мене не мінорна, а мажорна така. Я оптиміст: у мене і сонце присутнє, і контрасні кольори, це означає, що життя продовжується».

Організатор виставки Микола Шете розповів, що на виставку людей запрошують приходити в масках та спілкуватися на відстані 1,5-2 метри.

Триватиме експозиція в галереї «Ужгород» протягом місяця.

Подробиці – у репортажі журналістів Суспільне Закарпаття: