У Житомирі протестували підприємці. Чого вимагали? (Відео)

фото: zhitomir.info

Близько тисячі підприємців сьогодні влаштували мітинг на майдані Корольова у Житомирі. Вони вимагають не закривати малий бізнес під час карантину на території області, також скасувати введення касових апаратів.

До мітингувальників вийшов голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, якому підприємці передали звернення з вимогами, інформує zhitomir.info.

Підприємці вимагають едопущення закриття будь-якого бізнесу під час карантину гарантоване Конституцією України, статтями на працю статтями 42, 43.

Також вони наголосили, що не сприймають карантин вихідного дня без повної компенсації зі сторони держави збитків підприємців.

Окремо звернення до адміністрації передали місцеві ресторатори.

Про болючу і критичну ситуацію також заявили ресторатори і представники Асоціації кухарів. "Якщо нам забороняють працювати нам на 50%, забороняють працювати у вечірній та нічний час, тому ми просимо і вимагаємо, щоб ви скасували податки на 50%, оренду, комуналку», - додала інша учасниця мітингу Елеонора Сметаніна.

Вимагають протестувальники не закривати також кінотеатри. Після карантину деякі можуть зачинити двері для відвідувачів назавжди.

Підприємці попередили: якщо вимоги не виконують - перекриватимуть дороги у центрі міста, а також блокуватимуть роботу великих маркетів.

Докладніше - у відео Житомир.info: