У селі на Закарпатті відкрили туристичний сезон (Відео)

фото: Суспільне Закарпаття

Туристичний сезон на Закарпатті відкрито! У Полянській об’єднаній територіальній громаді готові приймати туристів. Про це сьогодні розповів заступник голови Полянської сільради Василь Зварич. За його словами, одночасно на території громади можуть заселити 7 тисяч туристів. Під час карантину всі санаторії та готелі підготувалися до їх прийому, дотримуючись санітарних умов.

Санаторій у селі Солочин, яке входить до Полянської громади, передбачений на 250 клієнтів. Тут є 19 лікувальних кабінетів та номери для відпочинку. 

Керуюча готельним господарством санаторію Аліна Кробинець розповіла, що відновити роботу планують з 1 липня. За її словами, санаторій забезпечений усіма необхідними засобами дезінфекції, будуть регулярно міряти температуру.

Аліна Кробинець додала, що в санаторії збільшують графік прибирань, адміністрація закладу закупила також рециркулятори повітря, ультрафіолетові лампи та швидкі тести для виявлення коронавірусу.

Щорічно до Полянської ОТГ приїжджає майже 60 тисяч туристів. Цей регіон Закарпаття давно відомий своїми санаторіями, але з часу розбудови готелів, багато туристів приїжджають сюди для відпочинку в горах Закарпаття.

У Полянській об’єднаній територіальній громаді є 4 санаторії, 40 готелів та 60 садиб. Заступник голови Полянської сільради Василь Зварич запевняє, що усі вони готові приймати туристів.

30% українців планують цього літа поїхати на відпочинок, — зазначив туризмознавець Олександр Коваль. Однак, за його словами, не можна говорити, що цей сезон буде успішний.

За словами Олександра Коваля, головними умовами, які переконають туриста обрати місце для відпочину, будуть відсутність скупчення людей та безпека.

Подробиці - у відео Суспільне Закарпаття: