У селі на Волині листоноша розвозить пенсію на возі (Відео)

фото: Суспільне Волинь

Ольга Хомик має уже 31 рік трудового стажу. Усе життя жінка працює у поштовому відділенні рідного села, що у Горохівському районі на Волині. І не дивлячись на те, що працювати стало дуже важко, все ж не полишає улюбленої роботи.

Часи змінилися, замість повноцінного робочого тижня лстоноша працює всього три дні. Пані Ольга любить повторювати: часи настали інші, а люди не змінилися. Вони не знають, які складнощі переживають у відділеннях зв’язку, тому щодня чекають пенсію, товари, газети. А ще їм хочеться щиро поговорити із поштаркою, особливо одиноким людям.

У селі Ольгу Хомик дуже поважають і чекають у кожній хаті. Як тільки чути стукіт коліс її підводи і фиркання кобили Нюсі, всі знають: приїхала листоноша, отож і пенсія сьогодні буде.

Пані Ольга каже, що любить пересуватися фірою, це зручніше, ніж скутером, на якому їздить її колега - ще одна листоноша сільського відділення зв'язку.

"Треба говорити, кожного розуміти, знати як підійти. І просять тебе, і привези мені того і привези мені пенсію, кожного мусиш послухати. Я люблю з людьми працювати. І от коли в мене вихідний – неділя і понеділок, то мені вже вдома сумно", - каже Ольга Хомик.

У відділенні пошти теж вистачає роботи. Тут завжди людно, більшість відвідувачів - пенсіонери. Приходять деколи просто погомоніти. Ольга Хомик знаходить потрібні слова для кожного.

Дивіться сюжет журналістів Суспільне Волинь: