У розпал епідемії в селі на Волині закривають єдину лікарню (Відео)

фото: Волинські новини

Така ситуація склалася в селі Самари Ратнівського району, яке знаходиться під самісіньким білоруським кордоном. Тут хочуть закрити єдину здравницю, де лікуються в межах 70 кілометрів.

Пенсіонери, мало не плачуть, кажуть якщо медичний заклад закриють, то хоч завтра вмирай, бо ж до Ратного з навколишніх сіл їхати потрібно більше як півсотні кілометрів.

У Самарівській лікарні весь персонал в режимі очікування. Медики не знають, яка доля чекає на їхній медичний заклад. Останні місяці він погано фінансується. А от у майбутньому лікарню взагалі можуть закрити. Ось така реформа, інформує ТРК Аверс.

У Самрівській лікарні є стаціонарне відділення. Зроблений ремонт, є свої постійні пацієнти. Якщо заклад закриють приміщення занепаде. А коли враз встане проблема зі здоров’ям то до Ратнівської лікарні людям доведеться долати від 50-ти до 70 кілометрів.

Під опікою Самарівської лікарні знаходиться 4 тисячі людей. Як розповідають місцеві мешканці – Ратнівська лікарня уже не хоче приймати їх до себе. І якщо закриють Самарійську лікарню подітися буде нікуди. 

Подробиці – у сюжеті ТРК Аверс: