У піщаному кар’єрі, що на Житомирщині, піском присипало дев’ятирічну дівчинку (Відео)

Сумна подія, правда зі щасливим фіналом, трапилася у селі Буки, що на Житомирщині. Тут піском привалило 9-річну дівчинку, котра разом з однолітками гралася в піщаному кар’єрі.

На щастя, дитину врятували. А от до біди був один крок. Тепер місцеві чиновники збираються перекопати злощасний кар’єр, який, як виявилось, незаконно використовували місцеві жителі.

Про те, що її дитину привалило піском Суспільному розповіла мама постраждалої дівчинки Свєтозара Батенькова. За її словами, 9-річна Ангеліна гралася із однолітками на кар’єрі на околиці села – яму, звідки видобувають пісок, незаконно викопали самі місцеві жителі. Діти копали імпровізовані печери у піску, коли раптом стався зсув. Жителька Буків Раїса Андрух каже, що проходила повз і почула дитячі голоси, а коли підійшла ближче, то побачила, як уже посинілій Ангеліні ще одна дитина робила штучне дихання.

Дитину одразу перенесли до сусідньої хати, де продовжили надавати допомогу. За кілька хвилин прибігла мама дівчинки – їх разом повезли до лікарні швидкою.

Староста села Буки Анатолій Красницький каже, що не раз звертався до екологічної інспекції та поліції, але зловити тих, хто незаконно копає пісок, не вдавалося. Після цього випадку кар’єр хоча б обкопають ровами, аби туди не можна було підійти.

За словами Свєтозари Батенькової, зараз дитина вже вдома, почуває себе добре. З лікарні Ангеліну виписали одразу після огляду.

Подробиці – у відео Суспільне Житомир: