У Миколаєві реалізовується проєкт соціальної адаптації людей з розладами руху (Відео)

фото: Суспільне Миколаїв

Проєкт впроваджують на базі університетської клініки Чорноморського національного університету ім. Петра Могили. Тут спеціалісти проводять скандинавську ходу і арттерапію для людей з розладами руху.

Реалізується цей соціальний проєкт за гроші громадського бюджету, інформує Суспільне Миколаїв.

Проєкт соціальної адаптації людей з розладами руху реалізується за рахунок громадського бюджету на базі ЧНУ ім. Петра Могили, відноситься до малих. Розрахований на кількість учасників до 60 осіб.

Головна експертка за напрямом неврологія Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Олена Курляк говорить, що тренери зі скандинавської ходи і арттерапії заздалегідь пройшли консультацію і розписували хід занять відповідно до загального фізичного стану учасників.

“Сповістили всіх неврологів, які лікують таких пацієнтів, щоб вони віддавали їх на заняття. Входять не лише люди, які страждають хворобою Паркінсона, але і ті, які мають запалювальні наслідки, порушення з боку нервової системи, люди, які перенесли інсульт тощо. Туди не були допущені важкі пацієнти, або з вираженими стадіями прояву захворювання”, – розповіла лікарка Олена Курляк.

Тренування проводить і хореограф. На занятті присутні два волонтери, які допомагають учасникам виконувати вправи.

Докладніше – у відео Суспільне Миколаїв: