У містах України пройшли “тарифні” мітинги: як це було (Відео)

фото: pik.net.ua

Чергова хвиля обурення проти підвищення комунальних тарифів прокотилася містами України. Люди блокували дороги та намагалися прорватися в будівлю ОДА.

Мітингували, зокрема, у Львові, Івано-Франківську, Чернівцях, Луцьку, Одесі, Херсоні та Полтаві. В останній навіть намагалися прорватися в будівлю обласної адміністрації.

Протестні настрої українців – в огляді кореспондентів “5 каналу”:

Мітингували під стінами Полтавської обласної адміністрації. Близько двох сотень місцевих жителів протестували проти здорожчання комірного. Мітингарі безперервно рухалися пішохідними переходами та майже на годину заблокували рух транспорту. Спробували прорватися до голови обласної адміністрації – однак невдало. Завадила поліція.

Обурені високими комунальними тарифами, перекривали дороги і мешканці Прикарпаття. А в самому обласному центрі – мітингарі вийшли до будівлі облгазу.

У Львові проти здорожчання комірного – протестували біля будівлі міськгазу. Акція, за словами правоохоронців, була нечисленною.

На діалог до мітингарів вийшов керівник Львівгазу. Каже, тарифи на комірне – встановлюють централізовано з Києва.

На Буковині одразу в кількох районах протестували проти підвищення тарифів на споживання і транспортування газу. Там мітингарі на годину заблокували рух транспорту, постійно рухаючись пішохідними переходами.

Свої акції протестувальники називають попереджувальними. Переконують, якщо ж не дочекаються реакції влади – обіцяють їхати до Києва.