У Мінську затримали кілька десятків людей, котрі брали участь в акції на підтримку опозиціонерів (Відео)

фото: Радыё Свабода — Беларусь

Зокрема затримано тих, котрі брали участь в акції на підтримку члена координаційної ради Білорусі Марії Колеснікової та інших білоруських опозиціонерів.

Як повідомляє Радіо Свобода, на акцію люди зібралися на площі біля Комаровського ринку у центрі Мінська близько 18:00. Як тільки люди почали збиратися, почалися перші затримання.

У марші брали участь в основному жінки, інформує Суспільне.

Вони йшли, тримаючи в руках плакати та вигукуючи “Один за всіх, всі за одного”.

На відео також потрапив момент затримання представниками ОМОНу жінок.

Правозахисний центр “Весна” повідомляє про 45 затриманих. Серед них відомі митці, зокрема письменники Анна Комар, Сяржук Медведєв, поет та музикант Влад Ленкевич.

Зранку 8 вересня білоруські ЗМІ повідомили про затримання силовиками на кордоні з Україною двох членів опозиційної Координаційної ради Білорусі Марії Колеснікової й Івана Кравцова, а також прессекретаря організації Антона Родненкова. Згодом Кравцов і Родненков з’явилися у Києві, доля Колеснікової ще досі лишається невідомою. За інформацією штабу, вона перебуває в одному з прикордонних загонів Білорусі, однак офіційно влада цього не підтверджує. Опозиціонери заявили, що їх видворило з країни КДБ, а президент Білорусі Олександр Лукашенко – що вони втекли самі.