У Кривому Розі пенсіонер перетворив занедбаний пустир на квітучий парк (Відео)

фото: 5 канал

Нині там ростуть каштани, дуби та берези. Деякі рослини передавали із-за кордону, коли дізнавалися про захоплення ентузіаста.

Борис Рибалка поливає дерева водою та пригадує історію кожного з них. Одне – хтось подарував, інше – придбав на базарі, деякі – прислали з-за кордону. Загалом у саду 200 дерев та кущів і незліченна кількість квітів.

“Десь ще в 13 році ми почали розчищати цей пустир, дуже важко було, тому що бур’ян був такий … Допомагала родина”, – розповів садівник.

За 7 років кропіткої праці Бориса і його родини місцина поблизу криворізького водоймища перетворилася на справжній парк.

"Розширюватися ми тут вже не збираємося, тому що ми це не в змозі обробити. Зараз ми замінимо тут якесь деревце: було – пропало, ми посадимо на його місце горіх", – показує Борис Рибалка.

Нині в аматорському парку полюбляють відпочивати мешканці навколишніх багатоповерхівок.Утім, сад не раз страждав від рук вандалів.

Парків у Кривому Розі небагато, але комунальники ледве встигають за ними доглядати, тож родина Бориса Рибалки планує й надалі опікуватися садом, щоб містяни могли насолоджуватися зеленим оазисом посеред індустріального міста.

Подробиці - у відео 5 каналу: