У Грузії озброєний чоловік напав на філію банку, взяв людей у заручники і вимагає значну суму грошей (Відео)

фото: Радіо Свобода

Сталося це у місті Зугдіді. Тут озброєний чоловік напав на філію “Банку Грузії”, що на вулиці Гамсахурдіа. Про це повідомляє грузинська служба “Радіо Свобода”.

За попередніми даними, в заручниках опинилося 40 осіб, частину з них вдалося звільнити, тепер у приміщенні їх лишилося 19.

За повідомленням грузинських ЗМІ, зловмисник вимагає 500 тисяч доларів та можливості безперешкодно залишити місто.

За уточненням каналу Rustavi 2, нападників може бути двоє.

Повідомляється, що в приміщенні банку пролунали кілька пострілів. Співробітник банку встиг натиснути на тривожну кнопку, після чого на місце приїхали правоохоронці.

Згодом нападник випустив з будівлі людей похилого віку. Триває спецоперація. Станом на 17:00 у банку залишилося 19 заручників.

У мережі вже з’явилося відео з середини приміщення банку. На ньому видно чоловіка в камуфляжі, балаклаві та зі зброєю, якого оточують заручники. що сидять на підлозі. Судячи з відео, нападника знімає ще одна особа, однак чи є ця людина співучасником злочину або ж одним з заручників, натепер не відомо.

“Я обслуговувала одного з клієнтів, увійшов грабіжник, кілька разів вистрілив і крикнув, що це пограбування, зажадав, щоб ми всі лягли на підлогу. Я встигла вибратися”, – повідомила співробітниця банку.

Грузинський Перший канал повідомив, що правоохоронці змогли вивести частину заручників з будівлі банку. Їм вдалося залишити приміщення за допомогою пожежного крана.