У Дніпрі жителі багатоповерхівки скаржаться на будівництво в історичному кварталі міста (Відео)

фото: Суспільне Дніпро

В історичному кварталі міста будуютьб офісно житловий комплекс впритул до інших житлових будинків. Жителі одного з них помітили нещодавно тріщини у під’їзді, які щоразу збільшуються . І забили на сполох.

У компанії, яка розробляла проєкт, кажуть: дотримуються усіх норм.

Жильці зверталися до БТІ, міськради, офісу президента, генпрокуратури, але відповіді не отримали, інформує Суспільне Дніпро.

Будівництво, розповідають вони, зайшло на територію, де колись був їхній двір. Коли минулого року оформлювали ОСББ, подали документи на розмежування територій, але документи досі не оформили. Пообіцяли видати 1-го жовтня. Через це територія, на якій будують, офіційно за ОСББ не закріплена. Скаржаться також і на те, що новобудова буде впритул із будинком.

За словами представника компанії, яка розробляла проєкт будівництва, Сергія Філімонова, територія між новобудовою та прилеглими будинками буде не менш як 14 метрів. Зараз відстань звужують, аби зробити підземні роботи, потім це все засиплють. А стан будинків, що поблизу будівництва, контролюватимуть під час робіт.

Однак жителі словам забудовників не вірять, і після всіх численних запитів та скарг до різних інстанцій, тепер планують звернутися до суду, аби довести, що будівництво незаконне.

Де ж правда – дізнавалися журналісти Суспільне Дніпро: