Трупи у коридорі: в лікарні Одеси розгорівся скандал через фото померлих від Covid-19 (Відео)

фото: greenpost.ua

Одесити від місцевих волонтерів дізналися про критичну ситуацію з хворими на COVID-19 в одеській лікарні №5. Повідомляє “ТСН”.

Подвір’я лікарні постійно заповнене чергами «швидких». Туди привозять хворих на COVID-19. Проте, за словами волонтерів, медики не справляються з виниклим навантаженням. Через що пацієнти з ускладненнями помирають просто в палатах від нестачі кисню, а тіла померлих можуть по кілька годин лежати поряд з живими.

Тамтешні мешканці виклали фото з загиблими у соціальну мережу, спровокувавши скандал. Свідки зафіксували мертвих як у палатах, так й у коридорах.

Цю інформацію підтвердив киянин Іван Кудрянський, який був змушений відправляти на лікування у медзаклад своїх батьків. Волонтери ж додали, що пробували допомогти лікарні з киснем.

«Вони задихаються там, там не вистачає кисню, ми привозимо вже в стаціонар кисень. Я вчора пробивалася туди, я спокійна людина, але я кричала так, що думала, що у мене інсульт буде, щоб мене запустили в стаціонар, щоб я під’єднала пацієнтів до кисню, якого там не вистачає. Там вмирають люди», – каже керівник благодійного фонду «Корпорація Монстрів» Катерина Ножевнікова.

Дивіться відео ТСН: