Справа Нелі Штепи: підозрювана назвала несправедливими обвинувачення щодо себе

фото: 5 канал

А ще Штепа наголосила, що вона є справжнім патріотом.

Нелю Штепу обвинувачують у посяганні на територіальну цілісність України та створення терористичних груп та організацій.

Жінка дала свідчення у суді щодо подій весни-літа 2014 року та захоплення Слов’янська проросійськими бойовиками, передає “5 канал”.

Більше трьох годин ексмерка Слов'янська російською пояснювала, чому вважає обвинувачення несправедливими. За її словами, вона ніколи не закликала до поділу України. Каже, що заклики до Путіна, виступ на мітингу 9 травня, а також інтерв'ю російським ЗМІ зробила під тиском бойовиків. Штепа сказала, що проросійські найманці тримали її у полоні, знущалися, погрожували вбити родину.

Натомість вона ще на початку повідомляла про складну ситуацію тодішнє керівництво країни та Донецької області. Представник прокуратури зазначив, що не отримав відповідей по суті звинувачення. А отже, намагатиметься їх отримати під час судового розгляду. Нелю Штепу звинувачують у зазіханні на територіальну цілісність та недоторканість України та створення терористичних груп та організацій. Її справу розглядає вже п'ята колегія суду.