Сьогодні у зоні бойових дій собака випадково врятував життя українським військовим: подробиці (Відео)

У зоні бойових дій на сході України собака врятував життя військовослужбовцям


У зоні бойових дій на сході України собака врятував життя військовослужбовцям, випадково знешкодивши заборонені російські протипіхотні міни.

Відео з наслідками вибуху оприлюднили на сторінці 10 гірсько-штурмової бригади ЗСУ у Facebook. Захисники наголосили, що чотирилапий рятівник залишився живий, – пише Оbozrevatel.
“15 квітня. Ранок, 7 годин, Новгородське. Російським окупантам немає спокою. ПОМ-2 “Отек”. Три штуки. На щастя, без жертв. Цю ПОМку, яка на відео, випадково зняв собака. Пес живий“, – написали воїни.

Нагадаємо, перед цим двоє п’яних найманців зі складу російсько-окупаційних військ самі підірвалися на власному мінному полі. Унаслідок інциденту обоє втратили кінцівки.
Крім того, з метою дискредитації української армії терористи закидали житловий сектор у селищі Зайцевому мінами ПОМ-2 “Отек” із нацистською символікою і написом “Наша земля – Україна”. На щастя, господарі будинку, куди влучили боєприпаси, тривалий час не живуть у ньому. А літнє подружжя, яке мешкає поруч, дивом не постраждало.