Рівненські заклади культури готуються до відновлення роботи після карантину (Відео)

фото: Суспільне Рівне

В обласному драмтеатрі та театрі ляльок міста Рівного, за словами їхніх керівників, це станеться лише після завершення відпусток працівників, а Міський будинок культури готовий зробити це у найкоротший термін.

Під час карантину робота будинку культури повністю не припинялася. Значна частина артистів, дотримуючись карантинних норм, проводила репетиції і підготовку до виступів, – каже директорка Ольга Стельмах.

Не мали можливості працювати в таких умовах тільки танцювальні ансамблі, яким тепер доведеться відновлювати форму. Почати вже поки заважає одна суттєва формальність – немає протоколу рішення міської комісії ТЕБ та НС, де мають розписати усі вимоги.

Впродовж карантину заклад заробив значно менше, аніж попередньо планував, – каже директорка. За раніше заощаджені гроші все ж вдалося придбати нове освітлення і великий сценічний Led-екран.

Більшість концертів, які раніше рекламувалися, станом на 15 липня перенесені на пізніші терміни. Директорка каже, що скасовувати їх артисти намірів не мають. Також в будинку культури готуються до Дня міста (це остання неділя серпня), інформує Суспільне.

Можлива згода комісії техногенно-екологічної безпеки на проведення концертів у Рівному, за словами Ольги Стельмах, суттєво додасть роботи, передусім, прибиральницям. В їхні обов’язки увійде регулярне провітрювання концертної зали і протирання поручнів стільців.

Дивіться репортаж журналістів телеканалу Суспільне Рівне: