Прикарпатські актори покажуть дві культові вистави у Чорнобилі і Сєвєродонецьку (Відео)

фото: Суспільне Карпати

Франківські театрали покажуть “Cолодку Дарусю” та фрагменти драми-реквієму “Нація” у Сєвєродонецьку та Чорнобилі. У гастрольний тур “Театр у зоні доступу” актори Франківського драмтеатру вирушили другого березня, пише Суспільне Карпати.

“Солодку Дарусю” зіграють вже завтра, третього березня, в театрі Сєвєродонецька.

"Минулого четверга я був у Києві та спілкувався з Марією Матіос. Ми говорили про те, що нашу область, наше місто знову кинули в червону зону через епідемію. І раптом ми почали говорити: "Ну що сидіти?". Ми не звикли сидіти і чекати з моря погоди", – розповів директор Франківського драмтеатру Ростислав Держипільський.

Виставу "Солодка Даруся" вибрали, зокрема, через те, що вона не потребує масштабних декорацій і її легше зіграти на виїзді.

Дивіться репортаж журналістів Суспільне Карпати:

За словами завідувача трупи Андрія Фелика, всі декорації – це три лавки та дитяча колиска.

"Їдемо просто як на гастролі. Чекаємо теплого сприйняття від людей. Тоді, коли ми минулого разу приїжджали, то були такі відгуки від глядачів: "Чому ви раніше не приїжджали? Можливо, якби ви приїхали, цього б і не сталося". У зоні відчуження цікаво. Я все життя, в принципі, мріяв там побувати на екскурсії, походити, подивитися. А тут така нагода - і по роботі поїхати, і подивитися", – зазначив Андрій Фелик.

У Чорнобилі актори Франківського драмтеатру планують бути п'ятого березня.