Правоохоронці проводять обшуки в КНУ ім. Шевченка: що шукають? (Відео)

фото: Радіо Свобода

Сьогодні силовики проводили обшуки у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. До червоного корпусу прийшли поліцейські за підтримки силовиків СБУ. Що шукають?

Що саме відбувається розповіла журналістка “Прямого” Анна Дзьоба.

“Університет імені Тараса Шевченка потрапив в корупційний скандал, через це сьогодні і приїхали представники правоохоронних органів, національної поліції та СБУ”,- повідомила Дзьоба.

Журналістка поспілкувалася з активістами, які вже перебували біля епіцентру подій, нині вони покинули територію навколо університету.

Вони розповіли, що протягом року, до громадської організації “Центр протидії корупції” надходили повідомлення від викладачів даного університету, а саме юридичного факультету, що тут відбуваються корупційні схеми, і декан цього факультету вимагає як від співробітників гроші, так і від самих учнів.

За цими зверненнями були написанні численні заяви до правоохоронних органів, вони постійно оновлювались. І ось нещодавно було відкрито кримінальне провадження, а саме за неправомірне отримання коштів або вигоди. Саме за цим кримінальним провадженням сьогодні приїхали правоохоронці аби перевірити документації юридичного факультету університету імені Тараса Шевченка.

Наразі, представники правоохоронних органів ще ніяк не прокоментували цю ситуацію.

Подробиці – у відео Телеканал Прямий: