На Прикарпатті капітально відреставрують палац Потоцьких (Відео)

фото: Суспільне Карпати

Майже 18 мільйонів гривень від Міністерства розвитку громад та територій України отримає Івано-Франківськ на втілення проєкту “Створення комунікаційної єврорегіональної платформи “ідеальних” міст для переорієнтації туризму в Івано-Франківській області”. Проєкт посів перше місце в рейтингу за програмою “Розвиток туризму”, пише Суспільне Карпати.

Проєкт передбачає, що місто повинне виділити п`ять з половиною мільйонів гривень на умовах співфінансування. Більше 12-ти мільйонів надійдуть із державного бюджету.

Під час реалізації проєкту буде проведено реставраційні роботи внутрішньої частини приміщень корпусу А (колишнього хірургічного корпусу) для розміщення Конгрес-центру та інтерактивного музею так званих "ідеальних" ренесансно-барокових міст.

Дивіться відео Суспільне Карпати:

"Тут буде досить активно розвиватися туристичний напрямок, тому що це абсолютно нова тема в Україні. Десь частково вона озвучується, коли потрапляємо в окремі міста. Але як такої мережі туристичної чи туристичних маршрутів ідеальними містами наразі немає", – каже директор КП ПІК "Палац" Володимир Гайдар.

Він також додає, що в межах проєкту передбачено два маршрути. Перший стосуватиметься міст Прикарпаття – це Івано-Франківськ. Окрім того, це міста, які можна відстежити документально, і в яких оборонні споруди та містобудівна структура носять риси ідеальних міст – Богородчани і Маріямпіль.

0 0 голосів
Рейтинг публікації
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Василь Пушко

Дуже схвально про бажання реставрувати Палац Потоцьких…
Але чомусь статегічний об”єкт як ЗАЛІЗНИЧНИЙ ВОКЗАЛ
ЗАБУТО…Ростислав Кукурудз має більше в стократ любові до свого помешкання,чим керівники нашого стратегічного об”єкта як ЗАЛІЗНИЧНИЙ ВОКЗАЛ,котрий по периметру від і до –штукатурка,ліпка,карнизи обсипані і до смертельного випадку ОДИН КРОК,про знають:ОДА,МВК,
надзвичайні обставини…де совість тих,хто зовсім недавно великі кошти отримав,за ремонт. .Можливо пора вже Міністерство підключити до цієї проблеми…???