На одній із водойм Житомирщини сьогодні купалися близько півсотні відпочивальників. Рятувальники – проти (Відео)

фото: Суспільне Житомир

Літо кличе усіх до відпочинку. Особливо – водного. У ці спекотні дні біля ставків і річок можна побачити чимало відпочивальників. Та якщо у цих водоймах ще можна безпечно купатися, то є такі, де це заборонено. Ось наприклад, в Житомирі попри заборону люди купаються у кар’єрах. Рятувальники нагадують, що ці місця не є безпечними для купання.

Побувавши на Богунському кар’єрі Житомира, кореспонденти Суспільного нарахували близько пів сотні відпочивальників. Житомирянка Ольга Марчук каже, що на кар’єр ходить відпочивати, бо живе неподалік.

Ще одна відпочивальниця Олена Прищепа говорить, що на кар'єрі вода набагато чистіша, ніж у Тетереві – немає скидів та сміття, тому вона і приходить відпочивати саме сюди.

На Соколовському кар'єрі відпочивальниця Наталія Красовська розповіла кореспондентам Суспільного, що це місце їй подобається – сюди вона приходить відпочивати разом зі своєю сім’єю.

За словами заступника начальника міського управління з питань надзвичайних ситуацій Олександра Куліковського, офіційними місцями купання в Житомирі визначені дорослий та дитячий пляжі у Гідропарку. Решта водойм не обладнані для безпечного купання та відпочинку.

"Це ж саме стосується і стихійних місць відпочинку на Соколовському та Богунському кар’єрах – ці місця не облаштовані усім необхідним для безпечного відпочинку", – каже Олександр Куліковський.

Дивіться відео Суспільне Житомир: