Міжнародний паралімпійський комітет відреагував на те, що український спортсмен відмовився фотографуватися з росіянами (Відео)

У Міжнародному паралімпійському комітеті (МПК) прокоментували небажання українського легкоатлета Ігоря Цвєтова робити спільне фото з російськими спортсменами під час церемонії нагородження на Іграх-2020 у Токіо. Про це повідомив Прямий.

“Протоколи COVID-19 на Паралімпійських іграх у Токіо-2020 передбачають, що спортсмени повинні збиратися разом на верхній сходинці п’єдесталу пошани під час церемонії нагородження, тільки якщо вони носять маски для обличчя. З відеозапису церемонії видно, що обидва спортсмени ПКР – без масок. Тому український спортсмен має право не приєднуватися до них на верхній сходинці п’єдесталу пошани”, – повідомили у пресслужбі МПК.

Читайте також:  Український бігун пояснив, чому відмовився фотографуватися з росіянами (Фото)

Цвєтов завоював срібло в бігу на дистанції 100 метрів. На церемонії нагородження разом з ним були присутні росіяни Дмитро Сафронов (золото) і Артем Калашян (бронза).

Представники РФ запропонували українцю сфотографуватися, але він від них відійшов. У підсумку росіяни сфотографувалися удвох.