Луцькому терористу суд обрав запобіжний захід: який саме? (Відео)

фото: Суспільне Волинь

Максима Кривоша, який 21 липня в Луцьку захопив автобус із 13 заручниками, відправили під варту на 2 місяці. Відповідне рішення ухвалив Луцький міський суд 23 липня, передає кореспондент Суспільного.

Судове засідання тривало майже 2 години. За рішенням суду, Кривош наступні 60 діб проведе під вартою без права застави, на цьому наполягало слідство, інформує Суспільне Волинь.

Потрапивши до судової зали Максим Кривош охоче спілкувався з пресою. Зокрема розповів про свої мотиви. З його слів, спільників у нього не було. Увесь сценарій подій, які розгорталися в захопленому ним автобусі, він розробив сам.

Завершив свій виступ перед ЗМІ обвинуваченими заявою : "Продовження перформансу буде. Чекайте".

О 15:45 суддя відправився у дорадчу кімнату. Під час засідання Максим Кривош не погоджується з частиною обвинувачень: "у доповіді слідчого є брехня", - сказав він. Зокрема, зі слів Максима Кривоша, він не посягав на життя працівників правоохоронних органів.

Під час перерви Максим Кривош продовжив спілкуватися з журналістами. З його слів, він захопив заручників - "Щоб ми не обманювали самі себе. Це був день антисистеми. День коли треба сказати правду. В кожного своя правда. А я хотів, щоб була загальна правда".

Обвинувачений звернувся до журналістів і попросив звертатись до нього по псевдоніму "Плохой". Розповівщо це псевдо з його книги, опублікованої 20014-го, під назвою "Філософія злочинця".

Захоплення автосу з 13-ма заручниками Максим Кривош назвав своєрідним "перформансом". Каже спершу планував подібні дії вчинити подібні дії у Соборі в центрі Луцька. З його слів, планам завади в карантин.

Адвокат Максима Кривоша переконував суддю, що його підзахистний: "максимально убезпечував людей в автобусі. Жодного злісного наміру влучити у поліцейських не було".

До початку засідання Максим Кривош відповідав на запитання присутніх у залі журналістів. На прохання судді встати на початку засідання чоловік сказав: "Я вставати перед судом не буду".