Квитки на потяги з Тернополя не продають. Чому? (Відео)

фото: Суспільне Тернопіль

У Тернополі на залізничному вокзалі потяги зупиняються лише для того, щоб висадити пасажирів. Квитки на потяги з Тернополя не продають. 5 серпня пасажири повернули у каси майже півтори сотні квитків, повідомила Суспільне Тернопіль касирка залізниці Наталії Барилко.

“Ми продаємо квитки, якщо люди хочуть їхати зі Львова до Києва, з Хмельницького до Києва. Там станція відкрита. А так з Тернополя нема продажі нікуди”, – розповіла касирка залізничного вокзалу Наталя Барилко.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів, що стежити за тим, щоб на Тернопільському вокзалі ніхто не заходив до потягів має поліція. За його словами, вона ж і мала б оцінювати дії місцевої влади, яка порушує карантин.

“Має бути реакція в першу чергу поліції і вони на такі речі мають реагувати. Як на мене хтось вже наближає сильно жовтень на серпень місяць. Ми наражаємо на небезпеку людей і ми бачили ті країни, які намагалися не створити незручних умов”, – сказав Криклій.

Поліцейські перевіряють чи не сідають в потяги пасажири на залізничному вокзалі, а також перевіряють магазини, ресторани, кафе і інформують про вимоги карантину, роблять зауваження. Про це розповів речник Нацполіції Андрій Василик. Чи штрафують і скільки є штрафів – не повідомили.

Подробиці – у репортажі журналістів Суспільне Тернопіль: