Грибок на стінах і зламані меблі: у місті на Черкащині члени комісій відмовляються працювати у непристосованих приміщеннях (Відео, фото)

фото: Суспільне Черкаси

На одній із виборчих дільниць у місті Тальному, що на Черкащині, через неготовність приміщень відмовляються працювати члени комісії. Про це Суспільному повідомив керівник цієї дільниці Сергій Гоцик.

Будівля, куди мають прийти виборці, не опалюється, меблі та кабінки для голосування – занедбані. У такому стані декілька дільниць у Тальному, розповів Сергій Гоцик.

На дільниці в Тальному, що розташована в старому приміщенні клубу, має проголосувати 1 200 осіб. Зі стелі сиплеться штукатурка, на стінах грибок. За словами чоловіка, меблі для комісії ремонтували самостійно:

"Прийшли на дільницю, застали чотири столи в занедбаному стані. Поламані, частина без ніжок, було чотири стола".

Іншу дільницю, що розрахована на 700 виборців, розташували в підвалі. Про це розповів член виборчої комісії Микола Когут. Кабінки на дільниці теж старі. Засобами індивідуального захисту ДВК забезпечили, але води тут немає, зауважила голова дільниці Любов Шарпілова:

фото: Суспільне Черкаси

За словами заступника міського голови Тального Олександра Маринченка, на час виборів дільниці забезпечать обігрівачами. Ці дві ДВК облаштовані в приватних приміщеннях, перенести їх не можуть.

"Іншого приміщення тут немає. Тож маємо трохи недобілене, і не дофарбоване. Але ми не можемо привести його в кращий вигляд, бо це приватна власність. Ми не можемо спрямувати кошти бюджету для того, щоб привести в належний вигляд".

За словами Олександра Маринченка, на облаштування дільниць держава коштів не спрямовує, а у місцевому бюджеті на це грошей бракує.

Докладніше - у відео Суспільне Черкаси: