Двоє спортсменів із Житомира стали майстрами спорту міжнародного класу з кікбоксингу (Відео)

фото: Суспільне Житомир

Мова про кікбоксерів із Житомира Артема Мельника та Єгора Фролова. Днями хлопці отримали найвищі спортивні звання в Україні – “майстер спорту України міжнародного класу”. Тренер спортсменів В’ячеслав Гопанчук розповів Суспільному, що успіху вдалося досягти завдяки спільній багаторічній наполегливій праці.

Артем Мельник розповів, що йшов до цієїперемоги довгих сім років. Хлопець мріє перемогти на Всесвітніх іграх у 2021 році і здобути ліцензію в них на чемпіонаті Європи”.

Майстер спорту міжнародного класу Єгор Фролов каже, що його кар’єра почалася розвиватися, коли він став виступати у категорії “дорослі”.

За словами заслуженого тренера України В’ячеслава Гопанчука, який тренує Артема Мельника і Єгора Фролова, ці спортсмени мають різні стилі ведення бою, що дозволяє їм доповнювати одне одного у спарингах, хоча і в різних вагових категоріях:

“Артему властивий агресивний стиль – він прагне завершити поєдинок достроково. Єгор любить проводити поєдинки в ігровій формі, набираючи бали по ходу, прилаштовуючись при цьому до свого опонента. Бійці вмотивовані, в обох є ціль, ось тому вони і досягли таких результатів”.

Подробиці – у відео Суспільне Житомир: