Черкаські рятувальники знялись у доброчинній фотосесії (Відео)

фото: Суспільне

Черкаські рятувальники знялись у доброчинній фотосесії з безпритульними котами. Світлини прикрасять календар на наступний 2021-ий рік, а виручені від його продажу кошти передадуть фонду, який стерилізуватиме і лікуватиме тварин.

Про це Суспільному розповів головний фахівець Центру пропаганди УДСНС Костянтин Проценко.

Спеціальну фотозону для знімання облаштували в одній із місцевих ветклінік. За словами світлярки Анни Веретільник, яка знімає для проєкту, працюють командою:одні відволікають, інші танцюють, треті  шурхотять, аби відволікти увагу тварин.

Зі слів Валерії, організували такий соціальний проєкт, аби місто стало дружнім до вуличних тварин, а господарі були більш відповідальними зі своїми улюбленцями. Тому що знайти домівку дорослим кішкам складно, хоч вони стерилізовані й навіть мають паспорт.

Участь у фотосесії – добровільна. Спеціальний кастинг для рятувальників не організовували, зазначив Костянтин Проценко.

Після фотосесії організатори проєкту оберуть найвдаліші світлини. По одній на кожен місяць року, зазначила світлярка.

Керівниця черкаського товариства захисту тварин "Друг"Валентина Калініна розповіла, що зоозахисники і волонтери відловлюють і стерилізують безпритульних котів, потім випускають до їхнього звичного середовища. Але з коробками з кошенятами або старими хворими тваринами, яких підкидають, впоратися не сила. Тож, аби влада допомогла впоратися із проблемами безпритульних тварин, проєкт зі стерилізації подадуть на "Громадський бюджет".

Далі в планах – провести фотосесію із собаками з притулку.

Подробиці - у репортажі журналістів Суспільне Черкаси: