Житель Житомира видав книгу спогадів про свого друга – відомого у краї лікаря (Відео)

фото: Суспільне Житомир

У червні, до перших роковин із дня смерті лікаря Віктора Павлусенка, колишнього головного лікаря Житомирської міської лікарні №28, вийде друком книга зі спогадами про нього. Книгу випустять накладом близько чотирьохсот примірників.

Автор видання “Життя продовжується” – житомирянин Вацлав Янчевський.

Він розповів кореспондентам Суспільного, що усі видані примірники збирається роздарувати рідним, друзям та колегам лікаря.

Вацлав Янчевський 40 років дружив із Віктором Петровичем. Це великий строк. Розповідає про його людяність – у будь-який час лікареві можна було подзвонити і поросити допомоги. Віктор Петрович не питав, яка посада або ж чи є кошти в людини на лікування. Він одразу призначав, куди треба прийти і звернутися від його імені, і допомогу завжди надавали.

Із друку книга Вацлава Янчевського має вийти на початку червня, до перших роковин від дня смерті Віктора Павлусенка, який помер 14 червня 2019 року.

Віктор Павлусенко працював завідуючим відділенням Житомирської обласної лікарні, а потім упродовж двадцяти років очолював Житомирську міську лікарню №2, яка тепер носить його ім’я.

Подробиці – у відео Суспільне Житомир: