Військовий експерт назвав дату, коли Росія може влаштовувати нові провокації на Донбасі

Фото з вільних джерел

Як розповів в ефірі програми “Сьогодні День” на телеканалі “Україна 24” військовий експерт, генерал-лейтенант запасу Ігор Романенко Росія на травневі свята може влаштувати на Донбасі нові провокації, скориставшись тим, що в цей час збирається велика кількість людей.

Окрім того, як зазначив військовий експерт, за рахунок того, що не відбулася реалізація військового потенціалу, буде підвищуватися інтенсивність ведення бойових дій на лінії зіткнення, а також здійснені провокації, і це якраз можливо на травневі свята.

"На жаль, це відбувалося і буде далі відбуватися, здійснюватися з боку Російської Федерації і збройних загонів сепаратистів. Оскільки за останній час, як відомо, не відбулася реалізація військового потенціалу, зібраного біля наших кордонів, можливості впливу на Україну будуть здійснюватися за рахунок того, що буде підвищуватися інтенсивність ведення бойових дій на лінії зіткнення, а також здійснені провокації, тим більше на свята, так як у цей час збирається велика кількість людей. Це відомий прийом, який використовують збройні сили Росії і іже з ними", - сказав Романенко.