В Укртелекомі пояснили, чому відмовлялись обслуговувати абонентів

фото: 20.ua

В “Укртелекомі” прокоментували скандал, що виник після відмови працівників компанії обслуговувати абонентів, які хотіли розірвати угоди.

Днями жителі Києва і Луцька поскаржилися в поліцію, що їх не пускають до сервісних центрів “Укртелекому” і не дають можливості відмовитися від послуг оператора. У пресслужбі “Укртелекому” це пояснили карантинними обмеженнями.

“На жаль, карантин наклав певні обмеження на можливість обслуговувати абонентів безпосередньо в центрах обслуговування. І у середу, 3 червня, фізичний прийом клієнтів був також обмежений з цих же причин”, — повідомили у пресслужбі у відповідь на запит Суспільного.

В компанії заявили, що станом на 4 червня зачинено близько 30 центрів обслуговування, зокрема у Києві, Луцьку, Чернівцях, а також Бродах на Львівщині та Кременці Тернопільської області. Рішення щодо їх відкриття під час карантину ухвалюється індивідуально у залежності від епідеміологічної ситуації в кожному місті.

“Перелік центрів обслуговування абонентів та режим прийому в них оприлюднено на офіційному сайті компанії, в розділі “Центри обслуговування абонентів”. Водночас практично всі питання, в тому числі відключення, можна вирішити дистанційно”, — зауважили в “Укртелекомі”.

Присутність працівників “Укртелекому” в центрах обслуговування без засобів індивідуального захисту та медичних масок, на яку скаржилися клієнти, у компанії пояснили виробничою необхідністю.

“Припускаємо, що співробітники дозволили собі зняти маски з огляду на дотримання дистанції між ними в порожній залі закритого для відвідувачів центру обслуговування абонентів”, — зазначили в компанії.